Mój pierwszy post

    Ten blog piszę dla tych, którzy mają swoje zdanie,  swoje przemyślenia i własny sposób na życie.

  Pragnę złowić jak najwięcej ciekawych inicjatyw, irytujących  problemów, abstrakcyjnych fantazji, ciemnych i jasnych mocy. Aby nie zabiła nas na amen proza życia.

      W oka sieci wpadać będą zarówno kruche racje jak i żelazne drogowskazy, choroby cywilizacji, marzenia wysoko notowane, ferment ducha, zamęt w głowie, sztuka i mutacje zarówno na górze, jak i na dole.

     Czasem będzie to pisanie palcem po piachu, spadanie na ziemię czy podniebne wzloty. Krótko i zwięźle. Na czasie, poza zasięgiem, wewnątrz i poza nawiasem.

     Poznaj oblicze XXI wieku i poczuj blisko oddech epoki, w której żyjesz.

     Zapraszam na blog.

Czytaj Ultrę.

2 Komentarze

  1. Jesteś młodsza ode mnie w pisaniu bloga. Ja pierwszy wpis zamieściłam 10 października 2014 roku. Masz wyjątkowo trzeźwe spojrzenie na to co nas otacza. Krytycznie potrafisz przedstawić problem, kiedy tej krytyki wymaga.To ważne, by mieć odwagę pisać prawdę, uczciwie oceniać i mówić co jest złe, z czym się nie zgadzamy. Wydaje mi się, że osoby takie jak my, niezależne, nie sterowane przez nikogo (politycy, kościół) mają najbardziej czyste spojrzenie na nieprawidłowości. Media nie przedstawiają rzeczywistości uczciwie. Są z reguły pro (pisowskie, kościelne, PO), zawsze komuś schlebiają i chcą się przypodobać. To jest niekorzystne dla Polaków. Nie mają pojęcia jaka jest prawda o czynach i zjawiskach z jakimi się zderzają. Prawdę kreuje się tak, by zadowolona była opcja, której się służy.
    Bliskie są mi Twoje poglądy. Będę Cię często odwiedzać i zostawiać ślad w postaci komentarza.

    Życzę dużo czytelników. Pozdrawiam serdecznie:)

  2. Żyjemy w wolnym kraju, a mnie się marzy, by był jeszcze mądry, stabilny, zamożny. Tu żyją przecież dzieci, potem wnuki, prawnuki, prapra…